Official Site of the Fairmont High School Cardinal Athletic Teams - Fairmont, MN

Sales
507.238.4786
Service
507.238.4786 

Past Cardinal Scores History
2023-2024 SEASON 2022-2023 SEASON 2021-2022 SEASON
2020-2021 SEASON 2019-2020 SEASON 2018-2019 SEASON
2017-2018 SEASON 2016-2017 SEASON 2015-2016 SEASON
2014-2015 SEASON 2013 - 2014 SEASON 2012 - 2013 SEASON
2011- 2012 SEASON 2010- 2011 SEASON 2009- 2010 SEASON
2008- 2009 SEASON 2007- 2008 SEASON 2006 - 2007 SEASON

   

2023 - 2024 CARDINALS SCORES
FALL SEASON WINTER SEASON SPRING SEASON
OCT 30 - Nov 5
FOOTBALL(9-2)
Section Playoffs
Waseca 21, Cards13

G-X COUNTRY(40-40)
STATE MEET
Macy Hanson 4th
5K 18:31.3


---------------------------------

OCT 23 - OCT 28
FOOTBALL(9-1)
Section Playoffs
Cards 32, Albert Lea 0
Cards 32, Luverne 0

G-X COUNTRY(40-40)
SECTION MEET - 9th
1. Marshall 38; 2. Hutchinson 88; 3. St. Peter 104; 4. Belle Plaine 106; 5. Mankato West 109; 6. Mankato East 119; 7. Jordan 186; 8. TCU 222; 9. Cards 240; 10. Glencoe-Silver Lake 298; 11. Worthington 305.
B-X COUNTRY
(45-22)
SECTION MEET - 6th
1. Mankato East 28; 2. Marshall 61; 3. Belle Plaine 66; 4. Mankato West 115; 5. Worthington 155; 6. Cards 178; 7. Jordan 188; 8. St. Peter 207; 9. Hutchinson 273; 10. Glencoe-Silver Lake 294; 11. TCU 298

VOLLEYBALL(4-19)
Section Playoffs
Redwood Valley 3,
Cards 1

---------------------------------

OCT 16 - OCT 21
FOOTBALL(7-1)
Cards 21, Waseca 0

G-X COUNTRY(38-32)
BIG SOUTH MEET - 4th
1. Marshall 24; 2. St. Peter 56; 3. Waseca 68; 4. Cards 106; 5. Worthington 134
B-X COUNTRY
(40-17)
BIG SOUTH MEET - 3rd
1. Marshall 26; 2. Worthington 64; 3. Cards 79; 4. St. Peter 94; 5. Waseca 109

VOLLEYBALL(4-18)
JCC 3, Cards 1
Martin Luther/GHEC 3,
Cards 0

---------------------------------

OCT 9 - OCT 14
FOOTBALL(6-1)
Cards 45, Worthington 7
GIRLS SOCCER(5-12-1)
Section Playoffs
Cards 3, Cannon Falls 0
Stewartville 3, Cards 2
BOYS SOCCER(6-9-3)
Section Playoffs
Cards 4, St Peter 2
Pine Island vs Cards

G-X COUNTRY(36-29)
BEA INVITE - 2nd
1. MLA/Comfrey 39; 2. Cards 54; 3. St. James Area 71; 4. Blue Earth Area 93; 5. LCWM/Nicollet 101
B-X COUNTRY
(38-15)
BEA INVITE - 2nd
MLA/Comfrey 35; 2. Cards 53; 3. St. James Area 54; 4. LCWM/Nicollet 78; 5. BEA 148

VOLLEYBALL(4-16)
St Peter 3,
Cards 0

---------------------------------

OCT 2 - OCT 7
FOOTBALL(5-1)
Marshall 37, Cards 13
GIRLS SOCCER(4-11-1)
Cards 4, Worthington 0
Marshall 3, Cards 1
GIRLS TENNIS(11-5)
Section 2A Team
Cards 4, Redwood Valley 3
St James 5, Cards 2
BOYS SOCCER(5-8-3)
Cards 3, Waseca 0
Marshall 5, Cards 0
Worthington 8, Cards 2

G-X COUNTRY(33-28)
I-90 MEET - 4th
1. Belle Plaine 37 2. St. Peter 91 3. Jackson County Central 112 4. Cards 131 5. Martin County West 144 6. North Union 144 7. St. James Area 146 8. Blue Earth Area 202 9. Worthington 204 10. Heron Lake-Okabena 225
B-X COUNTRY
(35-14)
I-90 MEET - 2nd
1. Belle Plaine 32; 2. Cards 92; 3. Worthington 95; 4. St. James Area 115; 5. St. Peter 134; 6. M/T/GHEC/ML 139 7. Jackson County Central 161; 8. Heron Lake-Okabena 237; 9. Blue Earth Area 252; 10. North Union 252.

VOLLEYBALL(4-15)
Cards 3, BEA 2
Cards 3, St James 1

---------------------------------

SEP 25 - SEP 30
FOOTBALL(5-0)
Cards 42, New Ulm 14
GIRLS SOCCER(3-10-1)
Mankato East 1, Cards 0
TCU 2, Cards 1
SJ/Windom/Madelia 5, Cards 0
GIRLS TENNIS(10-4)
Cards 5, Redwood Valley 2
Cards 4, BEA 3
BOYS SOCCER(4-6-3)
Cards 3, SJ/Madelia/Windom 3
Cards 5, Cannon Falls 2

G-X COUNTRY(27-25)
ST JAMES INVITE - 2nd
1. Gibbon-Fairfax-Winthrop 36; 2. Cards 62; 3. St. James 81; 4. Luverne 104; 5. Sleepy Eye United 106; 6. LCWM/Nicollet 107
B-X COUNTRY
(27-13)
ST JAMES INVITE - 1st
Cards 51; 2. St. James 53; 3. LCWM/Nicollet 60; 4. Mad/Tru/GHEC/Martin Luther 81; 5. Sleepy Eye United 101.

VOLLEYBALL(2-15)
Waseca 3,
Cards 0
TCU Invite
Kenyon-Wanamingo 2, Cards 0
Tri City United 2, Cards 0
JWP 2, Cards 0
LCWM 2, Cards 0

---------------------------------

SEP 18 - SEP 23
FOOTBALL(4-0)
Cards 21, St Peter 0
GIRLS SOCCER(2-8-1)
Cards 3, New Ulm 3
GIRLS TENNIS(8-4)
Cards 5, Pipestone 2
River Valley 4, Cards 3
St Peter Cards 0
BOYS SOCCER(3-6-2)
Cards 3, SW MN Christian 3
New Ulm 8, Cards 1

G-X COUNTRY(23-24)
Roy Griak Invitational - 40th
1. Wayzata 118 2. Johnston 147 3. Brandon Valley 183 4. Naperville (North) 278 5. Olathe North 327 6. Prior Lake 340 7. Yorkville (H.S.) 342 8. St. Paul Highland Park 347 9. Ankeny 357 10. Minnetonka 358 40. Cards
B-X COUNTRY
(23-13)
Roy Griak Invitational - Maroon 26th
1. White Bear Lake Area 91 2. Brandon Valley 102 3. Two Rivers 133 4. Cotter 275 5. Champlin Park 301 6. Lakeland 308 7. Des Moines Roosevelt 311 8. ADM Adel 313 9. West Fargo Sheyenne 329 10. O'Gorman 330 26. Cards

VOLLEYBALL(2-10)
St  James 3, Cards 1
Waseca 3,
Cards 0
New Ulm 3, Cards 1

---------------------------------

SEP 11 - SEP 16
FOOTBALL(3-0)
Cards 41, Albert Lea 8
GIRLS SOCCER(2-8-0)
Cards 6, Worthington 0
St Peter 2, Cards 1
Lourdes 3, Cards 0
GIRLS TENNIS(7-2)
Cards 5, New Ulm 2
Cards 4, Waseca 3
St James 4, Cards 3
BOYS SOCCER(3-5-1)
St Peter 3, Cards 2
Worthington 7, Cards 0

G-X COUNTRY(23-24)
WORTHINGTON INVITE - 5th
1. MCC/F 65; 2. Pipestone 67; 3. Springfield/Cedar Mountain 82; 4. Adrian/Ellsworth 98; 5. Cards 100; 6. St. James 128; 7. Worthington 182; 8. Wabasso 189; 9. SWMCH-EHS 226
B-X COUNTRY
(23-13)
WORTHINGTON INVITE - 4th
1. Windom 55; 2. MCC/F 66; 3. Worthington 68; 4. Cards 85; 5. St. James 116; 6. Springfield/Cedar Mountain 159; 7. Adrian/Ellsworth 206; 8. HLO 216; 9. Pipestone 225

VOLLEYBALL(2-7)
BEA 3, Cards 2
Worthington 3,
Cards 0

---------------------------------

SEP 4 - SEP 9
FOOTBALL(2-0)
Cards 49, Belle Plaine 14
GIRLS SOCCER(1-6-0)
Marshall 4, Cards 1
Waseca 8, Cards 1
GIRLS TENNIS(5-1)
Cards 7, Worthington 0
Maple River 5, Cards 2
BOYS SOCCER(3-3-1)
Cards 3, Waseca 2
Marshall 10, Cards 1

G-X COUNTRY(19-18)
TCU INVITE - 15th
1. Waconia, 75; 2. Belle Plaine 82; 3. Mound-Westonka 171; 4. Waseca, 181; 5. St. Peter, 198; 6. Minnehaha Academy, 203; 7. New Prague, 206; 8. Lourdes 217; 9. Jordan, 289; 10. Maple River, 306; 11. Mahtomedi, 334; 12. TCU, 357; 13. Southwest Christian, 360; 14. Sibley East, 367; 15. Cards, 376; 16. Visitation, 383; 17. Loyla-Cleveland-St. Clair, 409; 18. Lester Prairie, 447; 19. LSH, 501; 20. St. James Area, 535; 21. Richfield, 560; 22. USC, 564; 23. LCWM-Nicollet, 566; 24. Medford, 577; 25. NYA, 582
B-X COUNTRY
(17-10)
TCU INVITE - 6th
1. Belle Plaine, 52; 2. Minnehaha Academy 138; 3. Loyola-Cleveland-St. Clair 166; 4. Southwest Christian 208; 5. New Prague, 215; 6. Cards 222; 7. Jordan 230; 8. Mahtomedi, 245; 9. Waconia, 262; 10. LCWM-Nicollet, 270; 11. Mound-Westonka, 279; 12. Lourdes, 300; 13. Madelia/Truman/Granda-Huntley-East Chain/Martin Luther, 358; 14. St. James Area, 413; 15. Waseca, 442; 17. GSL, 495; 18. LSH, 514; 19. Richfield, 521; 20. Sibley East, 532; 21. Howard Lester Prairie, 532; 22. Howard Lake-Waverly-Winsted, 537; 23. MVL, 563; 24. NYA, 581; 25. TCU, 606; 26. Cannon Falls, 611

VOLLEYBALL(2-5)
St Peter 3,
Cards 0
New Ulm 3, Cards 0
Sleepy Eye Invite
ML/GHEC 2, Cards 0
Cards 1, Mt Lake/Comfrey 1
Cards 1, Sleepy Eye 1


---------------------------------

AUG 21 - SEP 2
FOOTBALL(1-0)
Cards 48, TCU 0
GIRLS SOCCER(1-4-0)
St Peter 1, Cards 0
La Crescent/Hokah 6, Cards 1
New Ulm 3, Cards 0
Cards 11, SJ/Windom/Mad 0
GIRLS TENNIS(4-0)
Cards 4, Luverne 3
Cards 5, Austin 2
Cards 4, Albert Lea 3
Cards 4, USC 3
BOYS SOCCER(2-2-1)
New Ulm 9, Cards 1
Cards 7, SJ/Windom/Mad 1
Cards 6, SWMN Christian 6 OT
Cards 5, St Peter 4

G-X COUNTRY(9-4)
Paul Metcalf Invitational - 3rd
1. Mountain Lake Area/Comfrey 55; 2. JCC 67; 3. Cards 72; 4. Adrian/Ellsworth 102; 5. Murray County Central/Fulda 112; 6. USC139; 7. LCWM/Nicollet 165; 8. Russell-Tyler-Ruthton 187
FAIRMONT EARLY BIRD - 3rd
1. St. Peter 39, 2. Mt. Lake Area - Comfrey 58, 3. Cards 64, 4. JCC 92, 5. LCWM-Nicollet 118, 6. WEM/JWP 127
B-X COUNTRY
(12-5)
Paul Metcalf Invitational - 5th
1. Luverne 59; 2. Mountain Lake Area/Comfrey 105; 3. MCC/Fulda 106; 4. LCWM/Nicollet 147; 5. Cards157; 6. Mad/Tru/GHEC/ ML 158; 7. Windom Area 164; 8. St. James Area 186; 9. Albert Lea 194; 10. JCC 202; 11. GSL 231; 12. Adrian/Ellsworth 327; 13. BEA 358
FAIRMONT EARLY BIRD - 2nd
1. Mt. Lake Area - Comfrey 48, 2. Cards 68, 3. Jackson County Central 72, 4. LCWM-Nicollet 79, 5. St. Peter 108, 6. Heron Lake-Okabena 158, 7. Blue Earth Area 171

VOLLEYBALL(1-1)
Cards 3, MCW 1
Luverne 3, Cards 0

FEB 12 - FEB 17
BOYS HOCKEY(2-23-0)
Luverne 11, Cards 3
WRESTLING(6-9)

Section 2AA Meet
Luverne 49, Red Bulls 21
G BASKETBALL(15-10)
Cards 101, St James 67
Marshall 67, Cards 47
GYMNASTICS(15-5)
Section 2A Meet - 3rd
1. Mankato West 140.275; 2. Mankato East 139.9; 3. Magic 136.375; 4. St. Peter 135.1; 5. New Ulm; 132.525; 6. Waseca 131.45; 7. BEA 129.85; 8. St. James Area 108.525; 9. Faribault 32.5.
B BASKETBALL(12-11)
Cards 76, Windom 46
Cards 74, St james 60
Redwood valley 76, Cards 63

------------------------------------------------


FEB 5 - FEB 10
GIRLS HOCKEY(7-18-0)
Section 3a Playoff
Windom 4, Cards 1
BOYS HOCKEY(2-22-0)
MN River 8, Cards 3
WRESTLING(6-8)

Red Bulls
G BASKETBALL(14-9)
Cards 67, JCC 58
GYMNASTICS(9-3)
BSC Chmpionship Meet
Worthington 141.525, Magic 135.95
B BASKETBALL(10-10)
Cards 74, JCC 54
Cards 62, St Peter 52

------------------------------------------------

JAN 29 - FEB 3
GIRLS HOCKEY(7-17-0)
Cards 9. Austin 1
Rochester Mayo 7, Cards 0
BOYS HOCKEY(2-21-0)
Waseca 9, Cards 1
WRESTLING(6-8)

Red Bulls 39, TCU 30
Red Bulls 41, Windom 28
BSC MEET - 6th
Marshall/Lakeview 236.5; New Ulm 158; St. Peter 154; Jackson County Central 153; Pipestone Area 109.5; Red Bulls 94.; St. James Area 8 Windom/Mountain Lake 47.5; Worthington 44.5; Waseca 42; Luverne 40; Blue Earth Area 27; Redwood Valley 27
G BASKETBALL(13-9)
Cards 52, Redwood valle 39
Cards 61, Luverne 52
GYMNASTICS(9-2)
Magic 133.925, Pipestone 127.875
Luverne 136.85, Magic 133.775
B BASKETBALL(8-10)
Cards 62, Luverne 59

------------------------------------------------


JAN 22 - JAN 27
GIRLS HOCKEY(6-16-0)
Mkt West-Loyola 4, Cards 1
New Ulm 6, Cards 0
BOYS HOCKEY(2-20-0)
Redwood Valley 4, Cards 3
New Ulm 14, Cards 0
La Crescent 6, Cards 0
WRESTLING(4-8)

Red Bulls 52, Waseca 21
Mkt East Invite - 4th
1] Mankato East  136.5; 2] Mankato West  132; 3] Minnetonka  112; 4] Red Bulls 108; 5] Hopkins  69.5; 6] Cretin-Derham Hall  38
G BASKETBALL(11-9)
Cards 80, BEA 40
St Peter 63, Cards 41
Marshall 69, Cards 40
GYMNASTICS(8-1)
Magic 135.15, St James 102.5
Magic 135.95, Waseca 131.925
B BASKETBALL(7-10)
Cards 82, BEA 49
Cards 67, St Clair 45
Cards 69, MCW 56

------------------------------------------------


JAN 15 - JAN 20
GIRLS HOCKEY(6-14-0)
Cards 7, Morris/Benson 3
Morris/Benson 6, Cards 3
Cards 4, Windom 3
BOYS HOCKEY(2-17-0)
Windom 6, Cards 2
Morris/Benson 10, Cards 0
Morris/Benson 8, Cards 0
WRESTLING(3-8)

St Peter 51, Red Bulls 17
Marshall 53, Red Bulls 15
Wabasso Invite - 6th
1] Saint James Area 164.5; 2] Benson 142.5; 2] Tri-City United 142.5; 4] Saint Clair-Mkt Loyola  121.5; 5] Wabasso 119.0; 6 Red Bulls 116.0; 7] Luverne  114.5; 8] BEA 72.0; 9] Redwood Valley  69.0; 10] Worthington 67.0; 11] Quad County 56.0; 12] Ortonville 37.0
G BASKETBALL(10-7)
Cards 56, Waseca 38
Worthington 60, Cards 46
GHEC/ML 71, Cards 66
GYMNASTICS(6-1)
Magic 134.95, New Ulm 132.9
Magic 131.275, St Peter 131.1  
B BASKETBALL(4-10)
Worthington 64, Cards 46
Waseca 60, Cards 43

------------------------------------------------


JAN 8 - JAN 13
GIRLS HOCKEY(4-13-0)
MN River 7, Cards 0
Marshall 8, Cards 0
BOYS HOCKEY(2-14-0)
Marshall 10, Cards 0
WRESTLING(3-6)

Red Bulls 42, Redwood Valley 33
New Ulm 53, Cards13
G BASKETBALL(9-5)
Cards 66, MCW 49
New Ulm 80, Cards 53
Roch Lourdes 62, Cards 39
GYMNASTICS(4-1)
Magic vs New Ulm 1/15
B BASKETBALL(4-8)
Cards 51, Roch Lourdes 30
New Ulm 73, Cards 58

------------------------------------------------


JAN 1 - JAN 6
GIRLS HOCKEY(4-11-0)
Cards 3, Princeton 0
Cards 3, Worthington 0
Luverne 11, Cards 0
BOYS HOCKEY(2-13-0)
Cards 7, Redwood Valley 1
Worthington 9, Cards 4
Luverne 11, Cards 0
WRESTLING(2-5)

Red Bulls 41, Worthington 31
Fulda/MCC 51, Red Bulls 18
LCWM 47, Red Bulls 27
LSH 36, Red Bulls 35
TCU Invite - 1st
1. Red Bulls 104, 2. Mankato East 100.5, 3. Maple River/USC 78.5, 4. LeSueur-Henderson 76.5, 5. Tri-City United 69.5, 6. Sibley East 32
G BASKETBALL(8-3)
Cards 81, JCC 70
St Peter 59, Cards 40
GYMNASTICS(4-1)
Magic Invite - 2nd
1) Austin 134.825; 2) Magic 133.125; 3) Waseca 129.925; 4)BEA 126.65; 5) JCC 125.9
B BASKETBALL(3-7)
St Peter 65, Cards 62
JCC 67, Cards 47

------------------------------------------------


DEC 25 - DEC 30
GIRLS HOCKEY(2-10-0)
Cards @ Luverne 1/2/24
BOYS HOCKEY(1-11-0)
Red Wing Tourney - 4th place
Red Wing 7, Cards 1
Baldwin-Woodville 4, Cards 0
WRESTLING(1-2)

Red Bulls @ LCWM 1/4/24
G BASKETBALL(7-2)
Windom Tourney - 2nd place
Windom 84, Cards 76
Cards 78, KMS 46
GYMNASTICS(4-1)
Magic @ Pipestone 1/4/24
B BASKETBALL(3-5)
Kwik TripTourney - 7th place
Cards 66, NHREG 33
LCWM 62, Cards 50
St Clair 58, Cards 56

------------------------------------------------


DEC 18 - DEC 23
GIRLS HOCKEY(2-10-0)
Windom 4, Cards 1
BOYS HOCKEY(1-9-0)
Windom 2, Cards 2
St. Paul Johnson 5, Cards 3
WRESTLING(1-2)

Red Bulls 58, BEA 15
WEM/JWP 47, Red Bulls 27
St James 42, Red Bulls 28
G BASKETBALL(6-1)
Cards 51, LCWM 47
Cards 75, Pipestone 35
GYMNASTICS(4-1)
Magic 131.725, Windom 120.975
B BASKETBALL(2-3)
Cards 62, Marshall 49
Pipestone 55, Cards 54

------------------------------------------------


DEC 11 - DEC 16
GIRLS HOCKEY(2-9-0)
Cards 9, Austin 4
Cards 6, Worthington 4
Marshall 6, Cards 0
BOYS HOCKEY(1-7-0)
Cards 6, Worthington 5 OT
Marshall 7, Cards 0
WRESTLING(0-0)

Redwood River Riot 13th 36 teams 1) Dawson-Boyd - Lac Qui Parle - Montevideo United 159.5; 1) Marshall 159.5; 3) Holdingford 138.5; 4) Rocori 125.5; 5) Tracy-Milroy-Balaton-WWG 116; 6) New Ulm 112; 7) Maple River/USC 94.5; 8) Minneota 90; 9) Kerkhoven-Murdock-Sunburg 88.5; 10) St. Peter 85.5; 11) Faribault 74.5; 12) Maple Grove 70; 13) Red Bulls 69.0; 23) Saint James Area 48; 33) Madelia/Truman 10.
G BASKETBALL(4-1)
Cards 87, BEA 50
New Ulm 85, Cards 73
GYMNASTICS(3-1)
Magic 130.15, BEA 124.875
Worthington 140.85, Magic 132.625
B BASKETBALL(1-2)
BEA 67, Cards 42

------------------------------------------------


DEC 4 - DEC 9
GIRLS HOCKEY
(0-8-0)
Winona 2, Cards 1 OT
New Ulm 10, Cards 0
Rochester Century 8, Cards 4
BOYS HOCKEY(0-6-0)
Faribault 10, Cards 5
New Ulm 15, Cards 1
WRESTLING

JCC PIZZA RANCH INVITE - 5th
1 Adrian Area 168; 2 JCC 165; 3 Hutchinson 155; 3 LCWM 155; 5 Red Bulls 107; 6 Aitkin 90; 7 Windom-Mountain Lake 89.5; 8 Fulda-Murray Cty Central 84; 9 Western Christian 65; 10 Worthington 35; 11 Wabasha Kellog 33; 12 Luverne 27.5; 13 Waseca 27.
G BASKETBALL(3-0)
Cards 75, Waseca 51
GYMNASTICS(2-0)
Magic 131.875, Marshall 111.05
B BASKETBALL(1-1)
Waseca 60, Cards 45

------------------------------------------------


NOV 20 - DEC 2
GIRLS HOCKEY
(0-5-0)
Luverne 7, Cards 1
MN River 5, Cards 1
BOYS HOCKEY(0-4-0)
MN River 14, Cards 0
Waseca 7, Cards 2
Winona 15, Cards 0
Prairie Centre 12, Cards 2
WRESTLING

Dick Maher Invite - 1st
1) Red Bulls 193; 2) Tri-City United 131; 3)  WEM-JWP 117; 4) Waseca 108; 5)  Blue Earth Area 72; 5) Worthington 72; 7)Madelia/Truman 39.5
G BASKETBALL(2-0)
Cards 65, TCU 57 OT
Cards 57, Windom 56
GYMNASTICS(1-0)
Magic 128.775, JCC 122.475
B BASKETBALL(1-0)
Cards 69, TCU 48

------------------------------------------------


NOV 6 - NOV 18
GIRLS HOCKEY(0-2-0)
M West Loyola 4, Cards 1
Waseca 7, Cards 0


MAY 0 - MAY 0
Boys Track
Cards
Girls Track
Cards

Softball
Cards

Baseball
Cards
Boys Tennis
Cards
Boys Golf
Cards

Girls Golf
Cards

-----------------------------



Sales
507.238.4786
Service
507.238.4786


BOYS SPORTS
 BASEBALL  |  BASKETBALL  |  CROSS COUNTRY  |  FOOTBALL 
GOLF  HOCKEY  |  SOCCER  |  TENNIS  |  TRACK  |  WRESTLING
GIRLS SPORTS 
BASKETBALL  |  X-COUNTRY  |  GOLF  |  GYMNASTICS  |  HOCKEY

SOCCER  |  SOFTBALL  |  TENNIS  |  TRACK  |  VOLLEYBALL
AREA LINKS
BASEBALL ASSN  |  BOYS B-BALL ASSN  |  GIRLS B-BALL ASSN
 HOCKEY ASSN  |  G-SOFTBALL ASSN  |  ADULT SOFTBALL ASSN

Copyright 2023-24. Fairmont Sports Inc. All Rights Reserved.